"> ');

CNC Soğutucular Vortex CNC Kabin Soğutucu ısıya bağlı kapanmaları durdurur Elektrik Muhafazaları ısıya ve toza karşı hassastır; Bu öğelerin her ikisi de dijital ekranların yanlış okunmasına, hatalı okumalara ve devre kesicilerin devreye girmesine neden olacaktır. Sonuç, arıza süresi ve üretim kaybıdır. Arizona Vortex, elektrik muhafazası soğutma ihtiyaçlarınız için güvenilir ve uygun maliyetli bir ürün yarattı. Arizona Vortex CNC Soğutucu, vorteks tüp teknolojisini kullanarak klimalı soğutma sağlar. Vorteks tüpleri, hareketli parça veya elektrik içermeyen, güç kaynağı olarak basınçlı hava kullanır. CNC Soğutucular yalnızca basınçlı havayla çalışır ve CNC kontrol panellerinizdeki ve muhafazalarınızdaki sıcaklıkların kontrol edilmesine yardımcı olur. Muhafaza içerisinde hafif bir basınç muhafaza edilerek hassas kontrolleriniz temiz tutulur. Bu basınçlandırma, muhafaza içinde sızdırmaz bir yapıyı koruyarak tozu ve döküntüleri dışarıda tutar. Tahliye vanaları ve contalar, ünitelerin NEMA kutularının kapalı yapısını korumasına olanak tanıyan CNC Soğutucunun içine yerleştirilmiştir. Bir Arizona Vortex CNC Soğutucusu takın ve NEMA ve UL derecelendirmelerini korurken ısı, nem ve kir nedeniyle CNC kontrolünün aksama süresini durdurun.

Stok Adedi: 1    Fiyat: Kargo ve KDV Dahil 400 USD Nakliye Gümrük KDV

Hava Yükselteçleri
Hava Amplifikatörü fanlardan ve üfleyicilerden daha güvenlidir, dumanı ve dumanı uzaklaştırır ve malzemeleri hareket ettirir
Vortex Hava Amplifikatörü, amplifikasyon miktarının 25 katına kadar, çok daha büyük bir hava hacmi oluşturmak için az miktarda basınçlı hava kullanır. Toplam hava çıkışı hacmi ve basınçlı hava girişi hacmi kademesiz olarak ayarlanabilir. Bir Vortex Hava Yükselticisi birçok uygulamada düz basınçlı hava fanlarının ve üfleyicilerin yerini alabilir. Bir Vortex Hava Amplifikatörünün koruma gerektiren fan ve üfleyicilerin dezavantajları yoktur. Vortex Hava Amplifikatörü, onu hava taşıma ve egzoz kullanımları için mükemmel kılan mükemmel vakum özelliklerine sahiptir.

Hava Amplifikatörü Nasıl Çalışır?
Hava amplifikatörünün halka şeklindeki deliğine az miktarda basınçlı hava girer. Basınçlı hava, delikten çıkarken ses hızına çıkar. Çıkışta sonik hızdaki hava, çevredeki havayı çekerek amplifikasyon oluşturan ve büyük akışlar oluşturmak için serbest ortam havasını kullanan düşük basınçlı bir alan (vakum alanı) oluşturur.

Vortex Hava Amplifikatörü Hava Akışını 25 Kata Kadar Artırabilir
Hava amplifikatörü sessizdir, güvenlidir ve hareketli parça içermemesi nedeniyle bakım gerektirmez. Ayrıca bir hava amplifikatörü, fanlar ve üfleyicilerden kaynaklanan gürültü olmadan size yüksek performans sağlar.

Fiyat: Kargo ve KDV Dahil 400 USD Nakliye Gümrük KDV Alu Krom

Hava Nozulları ve Jetleri
Hava Nozulları basınçlı hava kullanımınızı azaltacak ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacaktır
Şu anda basit açık borular veya nipeller veya delinmiş borular kullanıyorsanız, bir hava nozulu takılması paradan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Açık boruları bir hava nozulu ile değiştirmek, hava nozulları çevredeki havayı sürükleyip yükselttiği için halihazırda kullandığınız basınçlı havayı azaltacaksınız. Daha az basınçlı hava kullanın ve daha iyi sonuçlar alın. Girdaplı hava nozulu, kullandıkları basınçlı havanın 25 katına kadar akış hızları sağlar. Vortex hava nozullarımız daha az hava kullandığından gürültü seviyesini azaltır. Ek kompresör kapasitesi geciktirilebilir veya çoğunlukla tamamen ortadan kaldırılabilir, bu da paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Hava nozulları
"Yeşil Olun" Açık Boruları Hava Tasarruflu Nozullarımızla Değiştirin
Açık hava hattı üzerindeki 1/4 çaplı tek bir açık hava jeti, 100 psig'de 25 HP'lik bir kompresörün tüm çıktısını tüketebilir.

Vortex Hava Nozullarımız Nasıl Çalışır?
Basınçlı hava, sonik hıza ulaşan halka şeklindeki bir delikten serbest bırakılır. Bu, hava nozulunun toplam akışını arttırmak için çevredeki havayı çeken düşük bir basınç alanı yaratır. Vorteks hava nozullarımızın tasarımı, birincil basınçlı havanın hızını en üst düzeye çıkararak, vorteks hava nozullarımızın, basınçlı hava jetlerini ve borularını açmak için eşit bir iş yapmak üzere çevredeki büyük miktardaki havayı sürüklemesine olanak tanır.

Fiyat: Kargo ve KDV Dahil 400 USD Nakliye Gümrük KDV

Jetler
Yüksek itişli jet nozulları basınçlı hava kullanımınızı azaltacaktır
Yüksek itişli jet nozulları çevredeki havayı sürükleyerek açık borulara kıyasla güçlü bir hava akışı sağlar. Vortex Yüksek İtişli Jetler, basınçlı havayı 25 kata kadar güçlendirir. Sağlanan yüksek itme gücü, kullanıcının ağır üfleme işlerini ve ağır hava taşıma işlerini kompresörü aşırı yüklemeden veya kompresörün ömrünü kısaltmadan tamamlamasına olanak tanır.

jet
VORTEX YÜKSEK İTMİŞLİ JETLER NASIL ÇALIŞIR?
Vortex Yüksek İtişli Jetler halka şeklindeki bir delikten az miktarda basınçlı hava salar. Yüksek hızlı hava, ses hızında bir hava tüpü oluşturur. Yüksek hızlı sonik hızlı hava tüpü, jet gövdesinin arkasında bir düşük basınç alanı veya vakum alanı oluşturur ve çevredeki havayı, yüksek basınçlı üfleme sağlamak için yüksek itişli bir hava akışı sağlayarak sonik hızlı hava akışına sürükler.
HAVA AKIŞLARINI 25:1 ARTIRIN

Fiyat: Kargo ve KDV Dahil 400 USD Nakliye Gümrük KDV